Festivalová mapa plná informácií

Len pred pár dňami sme Vám priniesli konkrétny program festivalu Rotenstein. Celý si ho môžete pozrieť tu. 

No Rotenstein nie je iba o vystúpeniach, ktoré vidíte v programe. Chceme, aby ste doslova na každom kroku cítili skvelú dobovú atmosféru. Preto sme po celom areáli naplánovali množstvo dobových atrakcií. Či už to budú nespočetné historické tábory, dobové kuchyne, originálne detské atrakcie alebo jedinečný detský kútik (čiže ehm, mučiareň). Nezabudli sme ani na praktické veci ako dva vstupy pre kratšie rady na lístky, samostatnú WC baštu či dobre dostupné parkoviská pre vaše plechové kone. No a práve o doprave a parkovaní na Rotensteine sa viac môžete dočítať tu:  Parkovanie na Rotensteine

Ako sa hovorí, lepšie raz vidieť ako sto krát čítať. Preto si pozrite oficiálnu mapu rytierskeho festivalu Rotenstein 2018 na Zámku Holíč.

Vedeli ste?

Prvý návrh mapy festivalu bol kusom kvalitného umenia. Pozor, nejde o jaskynnú maľbu, ako by ste si na prvý pohľad mohli myslieť. Autorom tohto kúsku je vedúci Rotensteinu Bystrík H., nositeľ zatiaľ neobjaveného umeleckého talentu.
Z tejto avantgardnej maľby neskôr vznikla oficiálna mapa festialu, ako ju môžete vidieť nižšie.

Tak čo, už viete kam zamieria vaše prvé kroky? Budeme radi ak nám dáte vedieť v komentároch. 

Ak vás Rotenstein zaujal, určite nezabudnite zdieľať ďalej a hlavne 26. a 27. mája prísť na Zámok Holíč a všetko toto zažiť na vlastnej koži. Tešíme sa na vás!

Matúš Koprda